Začátek budování nových stránek

27.5.2017 začínám od začátku. Vymazal jsem ty přechodné informace, které neměly žádnou strukturu, a pokusím se vystavět nové stránky pod „novým“ redakčním systémem. Snad se to podaří..

3 komentáře u „Začátek budování nových stránek

 1. RomBor

  Teší ma, že sú tvoje stránky opäť späť. Prajem ti, nech ťa „nový“ redakčný systém nesklame a podarí sa ti v krátkej dobe doplniť „pôvodný“ obsah.

  1. Libor L.A.

   Díky,

   teď jsem na pár dní zase zaneprázdněn ale pak už bych chtěl začít průběžně dělat na Trailblazeru a doplnit ten „ztracený“ obsah původních stránek.

   1. Libor L.A.

    Když jsem si už myslel, že začnu s pokračováním Trailblazeru, rozkopali mi před domem na několik týdnů cestu a začali pokládat potrubí vody a přepojovat kanalizaci. A jak to tak chodí, nepovedlo se to napoprvé :) A protože to je něco, co se mě dost úzce týká a je to investice na mnoho let, dostalo to přednost. Ale teď už to pomalu končí, takže jsem začal uveřejněním článku o generování dvouhlasé hudby pro PMD-85.
    Po pěti měsících blaženého nicnedělání se sice budu muset co nevidět vrátit do pracovního procesu, takže mi ubude trochu toho času, zato však doufám, že přibude inspirace a chuť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.