O mně

Pár informací o reinkarnaci těchto stránek..

Když jsem koncem roku 2012 zakládal původní stránky, napsal jsem článek Založení stránek a doplnil jej stručným popisem, kdo jsem a co chci v článku Něco o mně.

2016:

Zhruba čtyři roky jsem pomocí původních stránek ventiloval své myšlenky, až se provozovatel rozhodl zrušit původní redakční systém a mi se nechtělo začínat úplně od začátku. Ještě jsem v téměř textové podobě publikoval pár informací o úpravách některých her a vývoj mé poslední hry pro PMD-85: Treasure Island. A vlastně jsem nastínil začátek vývoje hry Trailblazer.

2017:

Vzpomínky na rok 2017 jsou překryty stínovou ROM. Přístup zakázán na hardwarové úrovni.

2018:

Vzhledem k tragické platformě zdarma (www.pmd85.mysteria.cz) jsem převedl stránky na placenou adresu www.pmd85.cz. Vypadá to lépe, chodí to lépe, snad se časem dokopu k optimalizaci.

Přeji příjemné počtení.

8 komentářů u „O mně

 1. Libor L.A.

  V pátek 15. 3. 2019 se po dvouleté pauze zajedu podívat na Forever Party 2019 do Hornej Súče.

  1. Libor L.A.

   Taky dobrá volba, ten Spy Vs Spy. Tímto zdravím Igiho a jeho starý ATARI 800XL..

   Já mám osobně následující představu o edičním plánu na další roky:

   1) dokončit FLAPPY2k
   2) dokončit The Magician’s Curse
   3) Prince of Persia
   4) Pacman (originál)
   5) série Monty

   Ale to není dogma. To jsou jen rámcové představy, jak bych co dělal. Ona každá předělávka je postavena na nějakém klíčovém nápadu, jak by se to či ono dalo řešit. Tak třeba již zmíněný FLAPPY2k je zcela iracionálně postaven na tom, jak hrát hudbu a současně dělat scroll textového pruhu v dolní části obrazovky. Přestože FLAPPY v žádné verzi nic takového nemá..

 2. Zdeněk

  … koukám, koukám a co nevidím, další z řady “ průjezdů “ na PMD-85,
  avšak tentokrát trochu netradičně “ Manic Miner Walkthrough “
  ( “ https://youtu.be/ovRAm6vi6Cg “ )
  Co to, kdo to ?

  Mesdames et Messieurs …✌
  LIBOR L.A.

  1. Libor L.A.

   Nojo, zase jsem se kochal. Zavzpomínal jsem si na dobu, kdy mi bylo 10 let. Eh bien, nadále se tedy budu věnovat The Magician’s Curse a Perskému Princi.

   1. Zdeněk

    Joo, joo nekonečásti nostalgie … ✌
    To mě když bylo 10, tak si vzpomínám na to, že jsme byli jako přímí cvičící “ účastníci zájezdu “ na poslední spartakiádě v Praze na Strahově ….
    A až teprve poté přišla na ZŠ jako povinně volitelný předmět “ výpočetní technika „, kde jsme se seznámili s IQ151 a následně PMD-85 ( zejména s Basicem a hrami Flappy a Penetrator )
    Jooo to byly časy … 😉😆

 3. Anonym

  dobrý den,měl bych prosbu,potreboval bych opravit pmd-3,je mi ho líto nechat nefunkcní,kdysi jsem jeste ve skole v 88 roku pracoval,a rad bych si to jeste zkusil,pokud by to bylo možné ,prosím napiste nebo poradte kdo opravuje,děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.