O mně

Pár informací o reinkarnaci těchto stránek..

Když jsem koncem roku 2012 zakládal původní stránky, napsal jsem článek Založení stránek a doplnil jej stručným popisem, kdo jsem a co chci v článku Něco o mně.

2016:

Zhruba čtyři roky jsem pomocí původních stránek ventiloval své myšlenky, až se provozovatel rozhodl zrušit původní redakční systém a mi se nechtělo začínat úplně od začátku. Ještě jsem v téměř textové podobě publikoval pár informací o úpravách některých her a vývoj mé poslední hry pro PMD-85: Treasure Island. A vlastně jsem nastínil začátek vývoje hry Trailblazer.

2017:

Tento rok si asi budu pamatovat po celý zbytek života. Kdybych to měl vyjádřit příměrem k PMD-85, řekl bych to asi takto: Dostal jsem nový zdroj a hned potom mi přemapovali veškeré periferní obvody. A ještě je vyměnili za jiné. Takže teď bydlím v Třinci a život začínám od nuly. Ještě že mi zbyla CPU.

2018:

Vzhledem k tragické platformě zdarma (www.pmd85.mysteria.cz) jsem převedl stránky na placenou adresu www.pmd85.cz. Vypadá to lépe, chodí to lépe, snad se časem dokopu k optimalizaci.

Přeji příjemné počtení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.